Csapatbajnokság - vége a tavaszi fordulónak

Hétvégén (június 2-án) játszotta csapatunk az OBIII bajnokság C csoportjában a tavaszi forduló utolsó mérkőzéseit a parkerdei pályákon. Az ellenfél ez alkalommal a Start TC volt. Az összecsapást meggyőző eredménnyel, 9-0 arányban nyerte az Agárdi TC.

június 2. Agárdi TC - Start TC 9/0

Legközelebb várhatóan szeptember 8-án lép pályára csapatunk.

Pályázati támogatás

A Darányi Ignác terv keretében teniszklubunk 1.466.974 Ft támogatást kapott a parkerdei teniszpályák kerítés és vonalcseréjére.

ATC az interneten

A klub már az internet egyéb szegleteiben is elérhető információkkal, érdekességekkel.

Kövess minket mindenhol!

Facebook  YouTube  Picasa

Hírek a tenisz világából

• Cicipasz nyerte az ATP-világbajnokságot
    A görög Sztefanosz Cicipasz nyerte meg a férfi tenisz ATP-világbajnokságot Londonban, miután a vasárnapi fináléban játszmahátrányból bizonyult jobbnak az osztrák Dominic Thiemnél.
  • Babos Tímea kikapott a tajvani döntőben
    A második helyen kiemelt Babos Tímea kikapott a döntőben a 125 ezer dollár (37,5 millió forint) összdíjazású tajvani tenisztornán. A háromszoros világbajnok magyar játékos egész...
  • Kiesett a címvédő a tenisz-vb-n
    Dominic Thiem a címvédő Alexander Zverev legyőzésével bejutott a Londonban zajló férfi tenisz ATP-világbajnokság vasárnapi fináléjába. Ellenfele a hatszoros világbajnok svájci Roger Federer legyőzője, Stefanos...
  • Cicipasz legyőzte Federert, döntős a világbajnokságon
    A hatodik helyen kiemelt görög Sztefanosz Cicipasz két játszmában legyőzte a harmadikként rangsorolt svájci Roger Federert a Londonban zajló férfi tenisz ATP-világbajnokság első szombati elődöntőjében.
  • Babos Tímea tornadöntőbe jutott Tajvanon
    A második helyen kiemelt Babos Tímea könnyedén jutott döntőbe a 125 ezer dollár (37,5 millió forint) összdíjazású tajvani keménypályás női tenisztornán szombaton.