minden nap, 08-12 és 14-20 óráig

MAVA-PLAN Kupa - 2. forduló

2024.05-26-án rendezzük a 2024. évi MAVA-PLAN Kupa 2. fordulóját.

Ahogy előző évben, úgy idén is az amatőr, középhaladó teniszezők jelentkezését várjuk, akik még nem rendelkeznek mérkőzésrutinnal.

Nevezési  határidő:  2024. május 23.

Nevezési díj: 5000Ft minden versenyszámban

Díjazás: kupa, érem, oklevél. A versenysorozat végén a ráadás versenyen értékes vásárlási utalványokért küzdhetnek a versenyzők.

Nevezéseket emailben, a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre várjuk, név és versenyszám megadásával.

További felvilágosítás telefonon: +36 20-540-9858

A versenyszámok:

1. narancs pálya: olyan gyerekek (fiúk és lányok együtt) nevezését várjuk, akik már könnyített labdával tudnak teniszezni. 10 nyert pontig kell a mérkőzéseket játszani (tiebreak szabályok szerint).
  2. zöld pálya: olyan gyerekek (fiúk és lányok együtt) nevezését várjuk, akik már könnyített labdával tudnak teljes pályán teniszezni. 10 nyert pontig kell a mérkőzéseket játszani (tiebreak szabályok szerint).

3. Nagy pálya: minden olyan 18 év alatti játékos indulhat (fiúk és lányok együtt), aki tud már mérkőzést játszani. 4 nyert gémes mérkőzéseket játszanak.

4. Felnőtt: 15 év felett már lehet indulni a versenyszámban. 4 nyert gémet játszanak. Női és férfi mezőny együtt indul.

A versenysorozat 6 versenyből áll. Minden induló a versenyen elért helyezésének megfelelően pontokat kap minden versenyen, amikor indul. A hat verseny után a pontok összesítésre kerülnek, és a legjobb nyolc versenyző megmérkőzhet a végső győzelemért október 5-én.

Minden esetben kőrmérkőzéses lebonyolítás lesz, tehát mindenki legalább 2 mérkőzést játszik.

A versenysorozat további fordulóinak időpontja: 2024. június 8, 2024. július 13, 2024. augusztus 17, 2024. szeptember 15

A záró viadal ("mesterverseny"): 2024. október 5.

Hosszú idő után ismét a weben

Hosszú idő után ismét elérhető honlapunk. A megújult, modern forma reményeink szerint beváltja funkcióját, és felületet biztosít arra, hogy mindenki a lehető leggyorsabban, legegyszerűbben érje el a klub és a pályák életében fontos információkat.

Természetesen továbbra is elérhetők a már megszokott Facebook és Instagram felületek is.